PILETIINFO

Pealtvaataja pilet - 15€

Pealtvaataja ehk publikupilet. Pileti hinna sisse kuulub näitus Automaja parklas, Automaja siseekspositsiooni külastus, demosõitude vaatamine asfaltrajal, raamatuesitlus ja seminar Automaja saalis. NB! LaitseRallyPargi muud teenused (nt kardisõit, laste liikluslinnak, toitlustus) on lisatasu eest! Pileti saab osta koha pealt.


Osalustasu – 95 €

Osalemine vähemalt 60 aastat vana autoga. Osalustasu sisaldab hommikukohvi, lõunasööki ja pidulikku õhtusööki. Tegevustena sisalduvad hinnas ennelõunane lustisõit koos eksursiooniga, pärastlõunane autonäitus ja demosõit publiku ees, autoteemaline seminar ja raamatuesitlus Automaja saalis, peoõhtu koos bändiga "Boogie Company" Automaja saalis. Lisaks saavad kõik osalejad sündmuse märgi ja meenetega kingikoti ning kohal on foto- ja videograafid, kelle loomingut jagatakse hiljem kõigi osalejatega.

Soovi korral saab osaleja oma auto juba reede (01.09) õhtul LaitseRallyParki tuua, kus see paigutatakse ööseks garaaži.


Lisaosaleja – 65 €

Kaassõitja sündmusel osalevas autos, sisaldab samu söögikordasid ja tegevusi.


Osalustasu (ilma õhtusöögi ja peota) - 45 €

Osalemine vähemalt 60 aastat vana autoga sündmuse päevasel osal (kell 9-17). Osalustasu sisaldab hommikukohvi ja lõunasööki. Tegevustena sisalduvad hinnas ennelõunane orienteerumine koos eksursiooniga, pärastlõunane autonäitus ja demosõit publiku ees, autoteemaline seminar ja raamatuesitlus Automaja saalis. Lisaks saavad kõik osalejad sündmuse märgi ja kingikoti meenetega toetajatelt ning kohal on foto- ja videograafid, kelle loomingut jagatakse hiljem kõigi osalejatega. NB! päevane osalustasu ei sisalda õhtusööki ega bändiga pidu Automajas.


Lisaosaleja (ilma õhtusöögi ja peota) - 30€

Kaassõitja sündmuse päevasel osal (kell 9-17).

 

Lisaauto näitusel – 0 €

Kui osaleja soovib näitusele välja tuua ka oma teise auto, siis selle eest tasu ei võeta. Soovi korral saab osaleja oma auto(d) juba reede (01.09) õhtul LaitseRallyParki tuua, kus see (need) paigutatakse ööseks garaaži.